ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Saturday Mar. 23

Mar 22

Saturday, Mar. 23

Mar 24
  • Thu
    Mar 21
  • Fri
    Mar 22
  • Sat
    Mar 23
  • Sun
    Mar 24
  • Mon
    Mar 25
  • Tue
    Mar 26
  • Wed
    Mar 27
  •  
?  
  USA/Canada - Major League Soccer
Live
+
2:00pm
New England 1 - 1 Chicago Fire
Live
+
2:00pm
New York RB 4 - 0 Inter Miami
Live
+
7:30pm
Vancouver Whitecaps 1 - 2 Real Salt Lake
Live
+
7:30pm
Charlotte 2 - 0 Columbus Crew
Live
+
7:30pm
Cincinnati 1 - 0 New York City
Live
+
7:30pm
Orlando City SC 2 - 0 Austin
Live
+
7:30pm
Toronto FC 2 - 0 Atlanta United
Live
+
8:30pm
Sporting KC 2 - 3 LA Galaxy
Live
+
8:30pm
St. Louis City 2 - 2 DC United
Live
+
9:30pm
Colorado Rapids 0 - 1 Houston Dynamo
Live
+
10:30pm
Los Angeles FC 5 - 0 Nashville SC
Live
+
10:30pm
Portland Timbers 1 - 3 Philadelphia Union
Live
+
10:30pm
SJ Earthquakes 3 - 2 Seattle Sounders FC
  North America - CONCACAF Nations League
Live
+
4:00pm
Canada 2 - 0 Trinidad and Tobago
*Copa América Qualifying playoffs
Live
+
7:15pm
Costa Rica 3 - 1 Honduras
*Copa América Qualifying playoffs
  Mexico - Liga MX
Live
+
9:00pm
Juárez 4 - 3 Puebla
  United States - NWSL
Live
+
4:00pm
Chicago Red Stars 2 - 1 Seattle Reign
Live
+
7:30pm
Washington Spirit 2 - 1 Bay FC
Live
+
8:30pm
Houston Dash 0 - 0 Racing Louisville FC
Live
+
10:00pm
San Diego Wave 1 - 2 Kansas City Current
  Argentina - Primera Nacional
Live
+
2:30pm
San Miguel 1 - 1 Agropecuario
Live
+
2:30pm
Estudiantes Caseros 1 - 0 Arsenal
Live
+
2:30pm
Defensores Unidos 2 - 0 Deportivo Morón
Live
+
2:35pm
Aldosivi 0 - 0 Alvarado
Live
+
3:00pm
Deportivo Madryn 0 - 1 Temperley
Live
+
3:00pm
San Telmo 4 - 1 Almagro
Live
+
4:00pm
Deportivo Maipú 1 - 0 Tristán Suárez
Live
+
4:40pm
Quilmes 1 - 0 Guillermo Brown
Live
+
8:00pm
Gimnasia Jujuy 1 - 1 Patronato
  Argentina - Primera B Metropolitana
Postp.
Argentino Quilmes vs Comunicaciones
Live
12:30pm
Los Andes 0 - 0 Sportivo Italiano
Live
+
2:00pm
Deportivo Merlo 3 - 0 Dock Sud
Live
+
2:30pm
Cañuelas 2 - 1 Villa San Carlos
Live
+
2:30pm
Sacachispas 1 - 4 Colegiales
Live
+
2:30pm
Excursionistas 1 - 1 UAI Urquiza
  Argentina - Copa Argentina
Live
+
7:30pm
Boca Juniors 3 - 0 Central Norte
  Brazil - Campeonato Catarinense 1
Live
+
7:30pm
Avaí 2 - 2 Brusque
  Colombia - Primera A
Live
+
3:00pm
Millonarios 1 - 1 Deportivo Cali
Live
+
5:10pm
Deportes Tolima 2 - 1 Deportivo Pereira
Live
+
9:30pm
América de Cali 3 - 2 Boyacá Chicó
  Ecuador - Primera A
Live
+
4:30pm
Imbabura 0 - 0 Cumbayá
Live
+
7:00pm
El Nacional 2 - 1 Deportivo Cuenca
  England - League Two
Live
+
8:30am
Mansfield Town 1 - 1 Colchester United
Live
+
9:00am
Harrogate Town 3 - 0 Bradford City
Live
+
11:00am
Crewe Alexandra 1 - 1 AFC Wimbledon
Live
+
11:00am
Doncaster Rovers 2 - 0 Forest Green Rovers
Live
+
11:00am
Grimsby Town 1 - 3 Wrexham
Live
+
11:00am
Morecambe 2 - 3 Gillingham
Live
+
11:00am
Barrow 1 - 0 Newport County
Live
+
11:00am
Notts County 1 - 2 Salford City
Live
+
11:00am
Sutton United 3 - 1 Accrington Stanley
Live
+
11:00am
Tranmere Rovers 1 - 3 Crawley Town
Live
+
1:15pm
Stockport County 5 - 0 Milton Keynes Dons
  England - Women's Super League
Live
+
8:30am
Manchester City 3 - 1 Manchester United
  France - D1 Féminine
Live
+
8:30am
Lille 0 - 7 Olympique Lyonnais
Live
+
9:00am
Dijon 2 - 0 Guingamp
Live
+
9:30am
Le Havre Feminine 0 - 2 Stade de Reims
Live
9:30am
Saint-étienne 1 - 0 Bordeaux
  Germany - Frauen-Bundesliga
Live
+
9:00am
Köln 3 - 4 Nürnberg
Live
+
12:45pm
Wolfsburg 0 - 4 Bayern München
  Friendly
Live
+
8:00am
Zambia 2 - 2P Zimbabwe
Live
+
11:00am
Malawi 0 - 4 Kenya
Live
+
12:00pm
Côte d'Ivoire 2 - 2 Benin
Live
+
1:00pm
Ireland Republic 0 - 0 Belgium
Live
+
1:00pm
Slovakia 0 - 2 Austria
Live
2:00pm
Euskadi vs Uruguay
Live
+
3:00pm
England 0 - 1 Brazil
Live
+
3:00pm
Denmark 0 - 0 Switzerland
Live
+
4:00pm
France 0 - 2 Germany
Live
+
4:00pm
Tunisia 0 - 0P Croatia
Live
+
6:00pm
Dominican Republic 2 - 0 Aruba
  Club Friendly
TBA
PEPO vs JIPPO
Live
TBA
Ümranıyespor 0 - 2 Fatih Karagümrük
Live
+
4:30am
Shakhtyor 2 - 1 Belshina
Live
+
5:00am
Levski Sofia 1 - 0 Sportist Svoge
Live
+
6:00am
P-Iirot 4 - 1 Tampere United
Live
+
6:00am
Energetik-BGU 0 - 2 Vitebsk
Live
+
6:00am
Diósgyőr 3 - 0 Kazincbarcika
Live
6:00am
Baranovichi 2 - 1 Slutsk
Live
6:00am
Lech Poznań 1 - 0 Chrobry Głogów
Live
6:00am
Ajka 0 - 0 Siófok
Live
6:00am
Rb Leipzig U17 1 - 2 Dortmund U17
Live
6:00am
Volna Pinsk 3 - 2 Brest 2
Live
6:00am
Gomelzheldortrans 1 - 1 Gomel
Live
6:00am
Górnik Zabrze 5 - 2 Tychy 71
Live
6:15am
Gnistan 3 - 2 KäPa
Live
6:15am
Botoşani 5 - 0 Ştiinţa Miroslava
Live
6:30am
Hammarby Talang 2 - 1 Täby
Live
6:30am
Paide 1 - 2 SJK
Live
7:00am
Skövde AIK 1 - 0 Östersunds FK
Live
+
7:00am
Ljungskile 1 - 1 Grebbestad
Live
7:00am
Resovia Rzeszów 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Live
7:00am
Dornbirn 5 - 0 Eschen
Live
7:00am
BATE 0 - 2 Slavia
Live
7:00am
Csikszereda 1 - 2 Sepsi
Live
+
7:15am
SalPa 1 - 1 Ekenäs IF
Live
+
7:30am
Karlberg 0 - 3 Stocksund
Live
+
8:00am
GAIS 1 - 1 Varberg
Live
+
8:00am
Lahti 2 - 0 MP
Live
8:00am
KFUM 2 - 1 Lyn
Live
+
8:00am
Hammarby 2 - 0 KuPS
Live
+
8:00am
Degerfors 3 - 0 IF Karlstad
Live
8:00am
Strømmen 3 - 0 Kvik Halden
Live
+
8:00am
Tromsø 0 - 1 HamKam
Live
+
8:00am
Västerås SK 4 - 2 Sandviken
Live
+
8:00am
Norrby 1 - 1 Oddevold
Live
8:00am
Sotra 4 - 2 Os
Live
+
8:00am
Assyriska 1 - 1 Järfälla
Live
8:00am
Lunds 4 - 1 Hogaborgs
Live
8:00am
Notodden 1 - 1 Pors Grenland
Live
8:00am
Stord vs Fana
Live
+
8:00am
Torns 1 - 4 Hässleholms IF
Live
8:00am
Trollhättan 4 - 0 Gauthiod
Live
8:00am
Hebar 1918 1 - 4 CSKA 1948
Live
8:00am
Obolon'-Brovar 1 - 2 Zorya
Live
8:00am
Mezőkövesd-Zsóry 1 - 0 Debrecen
Live
8:00am
Sileks 2 - 1 Makedonija GjP
Live
8:00am
Tikveš 4 - 1 Detonit Plachkovica
Live
8:30am
Jönköpings Södra 2 - 1 Örebro Syrianska
Live
8:45am
Vasalund 3 - 0 Enskede
Live
+
9:00am
Ilves 1 - 2 VPS
Live
+
9:00am
Sirius 3 - 0 Brage
Live
+
9:00am
Helsingborg 2 - 0 Örgryte
Live
+
9:00am
Brommapojkarna 1 - 0 GIF Sundsvall
Live
+
9:00am
Kjelsås 1 - 2 Raufoss
Live
9:00am
Sprint-Jeløy 0 - 2 Ørn Horten
Live
+
9:00am
IFK Göteborg 0 - 3 Sarpsborg 08
Live
9:00am
Jerv vs Egersund
Live
+
9:00am
Gefle 2 - 5 Norrköping
Live
+
9:00am
Gjøvik-Lyn 0 - 1 Elverum
Live
9:00am
Rot-Weiss Essen 3 - 1 Veres
Live
+
9:00am
Öster 4 - 2 Kalmar
Live
+
9:00am
Falkenberg 5 - 0 Torslanda
Live
Canc.
Sollentuna vs Lund
Live
+
9:00am
Beşiktaş 5 - 1 Budućnost
Live
+
9:00am
Palermo 2 - 1 Lommel United
Live
9:00am
Aresimi 1 - 3 Shkupi
Live
9:00am
Pelister 0 - 3 Voska Sport
Live
10:00am
Mjällby 1 - 1 Trelleborg FF
Live
+
10:00am
Start 1 - 1 Flekkerøy
Live
Canc.
SJK Akatemia vs Oulu
Live
10:00am
Ängelholm 3 - 2 Tvååker
Live
10:00am
Oulu 2 - 2 JIPPO
Live
+
10:00am
Bačka Topola 2 - 1 Osijek
Live
Canc.
Neftçi vs Spartak Moskva
Live
10:00am
Bregalnica Štip 4 - 0 FK Kozuv Gevgelija
Live
10:00am
Perak 3 - 0 Geylang International
Live
10:15am
Umeå FC Akademi 1 - 1 Piteå
Live
+
10:30am
Strømsgodset 1 - 1 Fredrikstad
Live
10:30am
V. Haugesund 0 - 4 Lysekloster
Live
+
10:30am
Olympic 0 - 2 Astrio
Live
Canc.
Ludogorets vs FCSB
Live
+
10:30am
Ludogorets 2 - 3 CSA Steaua Bucureşti
Live
11:00am
Oskarshamns AIK 2 - 2 Åtvidaberg
Live
+
11:00am
Atromitos 2 - 2 Lamia
Live
+
11:15am
Stockholm Internazionale 3 - 1 Sollentuna
Live
+
11:15am
Vaajakoski 1 - 2 JJK
Live
+
12:00pm
Sandnes Ulf 0 - 2 Bryne
Live
Canc.
Atlantis vs PK-35 Vantaa
Live
+
1:00pm
Stabæk 0 - 1 Lillestrøm
Live
1:00pm
Aarau 2 - 2 Drita
Live
+
1:30pm
Lechia Gdańsk 5 - 1 Valmiera / BSS
Live
+
2:00pm
Crvena Zvezda 1 - 0 Zenit
Live
8:00pm
Cruz Azul 3 - 2 América
  Italy - Serie A (women)
Live
+
7:30am
Sampdoria 1 - 0 Como
Live
+
10:00am
Roma 3 - 0 Sassuolo
  Mexico - Liga de Expansión MX
Live
+
7:00pm
Mineros de Zacatecas 3 - 1 Dorados
Live
+
11:05pm
Tlaxcala 0 - 4 Leones Negros UdeG
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
2:00pm
Pumas UNAM 3 - 3 Puebla
Live
+
7:00pm
Toluca 0 - 0 León
Live
+
9:00pm
Mazatlán 2 - 2 Querétaro
Live
+
9:00pm
Atlas 0 - 1 Monterrey
Live
+
11:00pm
Tigres UANL 1 - 0 Guadalajara
  Spain - Segunda Division
Live
+
11:15am
Alcorcón 1 - 0 Real Oviedo
Live
+
1:30pm
Villarreal II 1 - 2 Leganés
Live
+
1:30pm
Cartagena 1 - 0 FC Andorra
Live
+
4:00pm
Espanyol 1 - 1 Tenerife
  Spain - Primera División Femenina
Live
+
7:00am
Granadilla Tenerife 5 - 0 Sevilla
Live
+
11:00am
Levante 7 - 0 Real Betis
Live
+
1:00pm
Real Sociedad 0 - 1 Athletic Club
Live
+
3:00pm
Valencia 4 - 1 Granada
  Ukraine - Premier League
Live
+
9:30am
LNZ Cherkasy 1 - 2 Minai
  United States - USL Championship
Live
+
2:00pm
Hartford Athletic 1 - 0 Birmingham Legion
Live
+
4:00pm
Louisville City 3 - 1 Pittsburgh Riverhounds
Live
+
4:00pm
Detroit City 2 - 1 Loudoun United
Live
+
7:00pm
North Carolina 1 - 1 Tampa Bay Rowdies
Live
+
7:00pm
Indy Eleven 1 - 1 Sacramento Republic
Live
+
7:30pm
Charleston Battery 4 - 0 New Mexico United
Live
+
8:00pm
Las Vegas Lights 1 - 0 El Paso Locomotive
Live
+
8:30pm
San Antonio 2 - 0 Colorado Springs
Live
+
10:00pm
Orange County SC 2 - 2 Miami FC
Live
+
10:00pm
Phoenix Rising 1 - 0 Oakland Roots
  United States - MLS Next Pro
Live
+
2:00pm
Vancouver Whitecaps II 5 - 3 Real Monarchs
Live
+
3:00pm
Chattanooga 3 - 0 FC Cincinnati II
  United States - Major Arena Soccer League
Live
11:00am
Baltimore Blast vs Dallas Sidekicks
Live
7:05pm
Kansas City Comets vs San Diego Sockers
Live
7:05pm
Utica City FC vs St. Louis Ambush
Live
10:05pm
Tacoma Stars vs Empire Strykers
  United States - USL League One
Live
+
6:00pm
Richmond Kickers 1 - 3 Tormenta
Live
+
6:30pm
One Knoxville 2 - 0 Lexington
Live
+
7:00pm
Greenville Triumph 0 - 0 Forward Madison
Live
+
9:00pm
Spokane Velocity 1 - 0 Northern Colorado
 
Albania - Second Division
 
Algeria - Ligue 1 Algérie
 
Angola - Girabola
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Australia - A-League Women
 
Australia - NPL Victoria
 
Australia - NPL SA
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Australia - NPL Tasmania
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NPL WA
 
Australia - NPL Queensland
 
Australia - NorZone Premier League
 
Australia - Brisbane Premier League
 
Austria - Regionalliga
 
Austria - Landesliga
 
Bahrain - Bahraini King's Cup
 
Belgium - Women's Super League
 
Brazil - Campeonato Paulista A2
 
Brazil - Campeonato Paulista A3
 
Brazil - Campeonato Mineiro 1
 
Brazil - Brasileiro Feminino
 
Brazil - Campeonato Sergipano 1
 
Brazil - Campeonato Maranhense
 
Brazil - Campeonato Brasiliense
 
Brazil - Campeonato Sul-Matorgossense
 
Brazil - Campeonato Tocantinense
 
Brazil - Campeonato Acreano
 
Brazil - Campeonato Capixaba
 
Brazil - Campeonato Roraimense
 
Brazil - Campeonato Mato-Grossense
 
Brazil - Campeonato Rondoniense
 
Brazil - Copa do Nordeste
 
Cameroon - Elite ONE
 
Chile - Primera Division
 
Chile - Primera B
 
China - China League Two
 
China - China League One
 
Congo - Congo Ligue 1
 
Côte d'Ivoire - Côte d'Ivoire Premier Division
 
Croatia - Prva NL
 
Croatia - Druga NL
 
Croatia - Treća NL
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Czech Republic - U19 liga
 
Denmark - Herre-DM 2. division
 
Denmark - Denmark Series
 
Denmark - Elitedivisionen
 
England - Championship
 
England - National League
 
England - League One
 
England - National League N / S
 
England - Non League Premier
 
England - Non League Division One
 
England - U18 Premier League
 
Europe - U19 Euro Qualifying
 
Europe - UEFA U19 European Championship
 
Finland - Suomen Cup
 
France - National 2
 
France - National 3
 
Germany - Regionalliga
 
Germany - Oberliga
 
Ghana - Ghana Premier League
 
Greece - Gamma Ethniki
 
Guatemala - Liga Nacional
 
Haiti - Ligue Haïtienne
 
India - I-League
 
India - I-League 2
 
Italy - Serie C
 
Italy - Serie D
 
Japan - WE League
 
Japan - J3 League
 
Korea Republic - Korean FA Cup
 
Lebanon - Premier League
 
Mali - Première Division
 
Mexico - Liga Premier
 
Morocco - Moroccan Cup
 
Netherlands - Eerste Divisie
 
Netherlands - Derde Divisie
 
Netherlands - Eredivisie Women
 
Netherlands - Tweede Divisie
 
Nigeria - Nigerian Professional Football League
 
Northern Ireland - NIFL Premiership
 
Norway - Toppserien
 
Oceania - OFC Women's Champions League
 
Panama - Liga Panameña de Fútbol
 
Poland - Extraklasa Women
 
Poland - II Liga
 
Poland - III Liga
 
Portugal - Liga Revelação
 
Portugal - Campeonato Nacional Feminino
 
Portugal - Liga 3
 
Romania - Liga III
 
Russia - FNL
 
Russia - FNL 2
 
Russia - Women's Football Championship
 
Scotland - Highland / Lowland
 
Scotland - Scottish Championship
 
Scotland - Scottish League One
 
Scotland - Scottish League Two
 
Serbia - Prva Liga
 
Slovakia - 2. Futbalová Liga
 
Slovakia - 3. Futbalová Liga
 
Slovenia - Prva Liga
 
Slovenia - Druga Liga
 
South Africa - Multichoice Diski Challenge
 
Spain - Primera Federación
 
Spain - Segunda Federación
 
Spain - Tercera Federación
 
Switzerland - Women's Super League
 
Switzerland - 1. Liga Classic
 
Switzerland - 1. Liga Promotion
 
Thailand - Thai League 2
 
Turkey - 2. Lig
 
Turkey - 3. Lig
 
Ukraine - Persha Liga
 
United Arab Emirates - UAE First Division League
 
United States - NISA
 
Uruguay - Segunda División
 
Uruguay - Primera Division
 
Venezuela - Primera División
 
Wales - Premier League
 
Wales - Welsh Cup
 
World - Beach Soccer
 
Zambia - Zambian Super League

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania 0 - 1 Spain
06/24 3:00pm Croatia 1 - 1 Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark 0 - 0 Serbia
06/25 3:00pm England 0 - 0 Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France 1 - 1 Poland
06/25 12:00pm Netherlands 2 - 3 Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia 1 - 1 Romania
06/26 12:00pm Ukraine 0 - 0 Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic 1 - 2 Turkey
06/26 3:00pm Georgia 2 - 0 Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
Switzerland 2 - 0 Italy
06/29 3:00pm Dortmund
Germany 2 - 0 Denmark
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
England 2 - 1 Slovakia
06/30 3:00pm Cologne
Spain 4 - 1 Georgia
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
France 1 - 0 Belgium
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal P0 - 0 Slovenia
07/ 2 12:00pm Munich
Romania 0 - 3 Netherlands
07/ 2 3:00pm Leipzig
Austria 1 - 2 Turkey
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Spain 2 - 1 Germany
07/ 5 3:00pm Hamburg
Portugal 0 - 0P France
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
England P1 - 1 Switzerland
07/ 6 3:00pm Berlin
Netherlands 2 - 1 Turkey
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Spain 2 - 1 France
07/10 3:00pm Dortmund
Netherlands 1 - 2 England
Final
07/14 3:00pm Berlin
Spain 2 - 1 England


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru 0 - 1 Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile 0 - 1 Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina 2 - 0 Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada 0 - 0 Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador 3 - 1 Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela 1 - 0 Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica 0 - 3 Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico 0 - 0 Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA 2 - 0 Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay 3 - 1 Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama 2 - 1 USA
06/27 9:00pm
Uruguay 5 - 0 Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia 1 - 3 Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA 0 - 1 Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia 2 - 1 Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil 0 - 0 Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia 3 - 0 Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay 1 - 4 Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil 1 - 1 Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica 2 - 1 Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
Argentina P1 - 1 Ecuador
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
Venezuela 1 - 1P Canada
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
Colombia 5 - 0 Panama
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
Uruguay P0 - 0 Brazil
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Argentina 2 - 0 Canada
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Uruguay 0 - 1 Colombia
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Canada 2 - 2P Uruguay
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Colombia