ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Wednesday May. 22

May 21

Wednesday, May. 22

May 23
  • Mon
    May 20
  • Tue
    May 21
  • Wed
    May 22
  • Thu
    May 23
  • Fri
    May 24
  • Sat
    May 25
  • Sun
    May 26
  •  
?  
  Europe - UEFA Europa League
Live
+
3:00pm
Atalanta 3 - 0 Bayer Leverkusen
  United States - US Open Cup
Live
+
7:00pm
Indy Eleven 3 - 0 Detroit City
Live
+
7:30pm
Tampa Bay Rowdies 1 - 2 Dallas
Live
+
10:30pm
Seattle Sounders FC 2 - 1 Phoenix Rising
  Argentina - Primera B Metropolitana
Live
+
2:30pm
Argentino Quilmes 1 - 1 Comunicaciones
Live
+
2:30pm
Villa San Carlos 3 - 1 Los Andes
  Argentina - Copa Argentina
Live
+
8:10pm
Atlético Tucumán 1 - 2 Gimnasia La Plata
  Brazil - Copa do Brasil
Live
+
6:00pm
Fluminense 2 - 0 Sampaio Corrêa
Live
+
6:00pm
Vitória 1 - 2 Botafogo
Live
+
6:00pm
Atlético Goianiense 4 - 2 Brusque
Live
+
7:00pm
Corinthians 2 - 1 América RN
Live
+
7:00pm
Sport Recife 1 - 0 Atlético Mineiro
Live
+
8:30pm
Amazonas 0 - 1 Flamengo
  Canada - Canadian Championship
Live
+
7:30pm
CF Montréal 1 - 2 Forge
  Colombia - Primera A
Live
+
7:15pm
Atlético Bucaramanga 0 - 0 Millonarios
Live
+
9:30pm
Deportivo Pereira 0 - 0 Junior
  Costa Rica - Primera Division
Live
+
10:00pm
Alajuelense 1 - 0 Deportivo Saprissa
  Ecuador - Primera A
Live
+
4:30pm
Mushuc Runa 2 - 1 Universidad Católica
Live
+
8:00pm
Barcelona 2 - 0 LDU Quito
  United States - MLS Next Pro
Live
+
8:00pm
Houston Dynamo FC II 2 - 0 St. Louis City II
  United States - NISA
Live
+
7:00pm
Maryland Bobcats 2 - 1 Georgia FC
  United States - USL League Two
TBA
Athens United vs Birmingham Legion II
Live
11:00am
Michigan Bucks 1 - 0 Union Macomb
Live
4:00pm
Black Rock 0 - 2 Vermont Green
Live
4:30pm
Discoveries 3 - 1 Wake
Live
4:30pm
Athens United 1 - 1 Birmingham Legion II
Live
7:00pm
Kings Hammer 0 - 1 Fort Wayne
Live
7:00pm
Inter Gainesville vs Brooke House
Live
7:00pm
Nona 2 - 2 Florida Elite
Live
7:00pm
Real Central New Jersey 1 - 0 Lehigh Valley United
Live
7:00pm
Blackwatch Rush 0 - 4 Western Mass Pioneers
Live
+
7:00pm
Boston Bolts 1 - 1 AC Connecticut
Live
+
7:00pm
Seacoast United Phantoms 4 - 0 Boston City
Live
7:00pm
Tobacco Road 1 - 1 SC United Bantams
Live
7:00pm
Virginia Beach United 4 - 1 Patuxent
Live
7:00pm
Hudson Valley Hammers vs Staten Island Athletic
Live
7:00pm
Ann Arbor 2 - 2 Kalamazoo FC
Live
7:00pm
East Atlanta 2 - 3 Dothan United
Live
7:30pm
Midwest United 2 - 1 Oakland County
Live
7:30pm
Manhattan 3 - 2 Ironbound
Live
8:00pm
Miami AC 0 - 0 Swan City
Live
8:00pm
Mississippi Brilla vs Hattiesburg
Live
+
8:00pm
Westchester Flames 2 - 0 New Jersey Copa
Live
+
8:00pm
Minneapolis City 0 - 3 St. Croix
Live
8:00pm
Rochester 1 - 4 Bavarian United
Live
+
8:00pm
Chicago Dutch Lions 0 - 6 Peoria
 
Angola - Girabola
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Azerbaijan - Birinci Divizionu
 
Belarus - Belarusian Cup
 
Botswana - Premier League
 
Bulgaria - Parva Liga
 
China - Super League
 
Croatia - Nogometni Cup
 
Croatia - Treća NL
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Czech Republic - Czech Cup
 
Dominican Republic - Liga Dominicana de Fútbol
 
Ecuador - Serie B
 
Estonia - Meistriliiga
 
Finland - Veikkausliiga
 
Finland - Ykkönen
 
Germany - Oberliga
 
Ghana - Ghana Premier League
 
Greece - Super League 2
 
Haiti - Ligue Haïtienne
 
Hong Kong - Hong Kong Premier League
 
Iraq - Iraqi Premier League
 
Italy - Serie C
 
Italy - Serie A (women)
 
Japan - J. League Cup
 
Korea Republic - K League 2
 
Kosovo - Kupa e Kosovës
 
Lebanon - Premier League
 
Libya - Libyan Premier League
 
Lithuania - LFF taurė
 
Mali - Première Division
 
Mauritius - Mauritian League
 
Mexico - Liga Premier
 
Netherlands - Eredivisie
 
Niger - Super Ligue
 
North Macedonia - Kup na Makedonija
 
Norway - OBOS-ligaen
 
Oceania - OFC Champions League
 
Paraguay - Segunda División
 
Paraguay - Primera Division
 
Portugal - Taça Revelação
 
Romania - Liga III
 
Russia - FNL 2
 
Saudi Arabia - Division 1
 
Somalia - Somali First Division
 
Sweden - Superettan
 
Sweden - Svenska Cupen
 
Tanzania - Tanzania Premier League
 
Thailand - Thai League Cup
 
Tunisia - Ligue Professionnelle 1
 
Turkey - 2. Lig
 
Turkmenistan - Ýokary Liga
 
United States - WPSL
 
Uruguay - Copa Uruguay
 
Vietnam - V.League 1
 
World - Club Friendly
 
Zimbabwe - Premier Soccer League

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland vs Hungary
06/23 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania vs Spain
06/24 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark vs Serbia
06/25 3:00pm England vs Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France vs Poland
06/25 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia vs Romania
06/26 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic vs Turkey
06/26 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
06/29 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
06/30 3:00pm Cologne
Spain vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal vs 3rd Group A/B/C
07/ 2 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
07/ 2 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
07/ 5 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
07/ 6 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
07/10 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
07/14 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
06/27 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30