ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Tuesday Jun. 11

Jun 10

Tuesday, Jun. 11

Jun 12
  • Sun
    Jun 9
  • Mon
    Jun 10
  • Tue
    Jun 11
  • Wed
    Jun 12
  • Thu
    Jun 13
  • Fri
    Jun 14
  • Sat
    Jun 15
  •  
?  
  World Cup Qualifying
Postp.
Cuba 3 - 0 Cayman Islands
Live
+
6:14am
Japan 5 - 0 Syria
Live
+
7:00am
Korea Republic 1 - 0 China
Live
+
8:10am
Australia 5 - 0 Palestine
Live
+
8:30am
Thailand 3 - 1 Singapore
Live
+
8:30am
Indonesia 2 - 0 Philippines
Live
+
9:00am
Kenya 0 - 0 Côte d'Ivoire
Live
+
9:00am
Madagascar 0 - 0 Mali
Live
+
9:00am
Malaysia 3 - 1 Chinese Taipei
Live
+
9:00am
Korea DPR 4 - 1 Myanmar
Live
+
9:00am
Mauritius 2 - 1 Eswatini
Live
+
9:00am
South Sudan 0 - 3 Sudan
Live
+
11:00am
Turkmenistan 0 - 0 Hong Kong
Live
+
11:00am
Tajikistan 3 - 0 Pakistan
Live
+
11:45am
Qatar 2 - 1 India
Live
+
11:45am
Kuwait 1 - 0 Afghanistan
Live
+
12:00pm
Oman 1 - 1 Kyrgyzstan
Live
+
12:00pm
South Africa 3 - 1 Zimbabwe
Live
+
12:00pm
Lebanon 4 - 0 Bangladesh
Live
+
12:00pm
Chad 0 - 2 Comoros
Live
12:00pm
Zambia 0 - 1 Tanzania
Live
+
12:00pm
Lesotho 0 - 1 Rwanda
Live
+
12:00pm
Cape Verde Islands 1 - 0 Libya
Live
+
1:00pm
United Arab Emirates 1 - 1 Bahrain
Live
+
1:00pm
Iran 0 - 0 Uzbekistan
Live
+
2:00pm
Yemen 2 - 2 Nepal
Live
+
2:00pm
Saudi Arabia 1 - 2 Jordan
Live
+
2:00pm
Iraq 3 - 1 Vietnam
Live
+
3:00pm
Angola 1 - 1 Cameroon
Live
3:00pm
Congo 0 - 6 Morocco
Live
+
3:00pm
Gabon 3 - 2 Gambia
Live
+
3:00pm
Seychelles 1 - 3 Burundi
Live
+
3:00pm
St. Lucia 2 - 2 Aruba
Live
+
4:00pm
St. Kitts and Nevis 1 - 0 Bahamas
Live
+
6:00pm
Guyana 3 - 1 Belize
Live
+
8:00pm
Puerto Rico 8 - 0 Anguilla
Live
+
8:00pm
Dominican Republic 4 - 0 British Virgin Islands
  Friendly
Live
+
5:00am
Mongolia 2 - 1 Cambodia
Live
+
8:15am
Brunei Darussalam 1 - 0 Sri Lanka
Live
+
10:00am
Azerbaijan 3 - 2 Kazakhstan
Live
12:00pm
Lithuania vs Estonia
Live
12:00pm
Latvia vs Faroe Islands
Live
+
12:00pm
Malta 0 - 2 Greece
Live
+
12:00pm
Belarus 0 - 4 Israel
Live
+
12:00pm
Moldova 0 - 4 Ukraine
Live
+
12:00pm
San Marino 1 - 4 Cyprus
Live
+
2:45pm
Northern Ireland 2 - 0 Andorra
Live
+
2:45pm
Portugal 3 - 0 Ireland Republic
Live
+
8:00pm
Chile 3 - 0 Paraguay
  Brazil - Brasileirão
Live
+
6:00pm
Juventude 1 - 1 Vitória
Live
+
6:00pm
Atlético Goianiense 2 - 2 Corinthians
Live
+
7:00pm
Botafogo 1 - 0 Fluminense
Live
+
8:30pm
RB Bragantino 1 - 2 Atlético Mineiro
  Brazil - Serie B
Live
+
6:00pm
Mirassol 1 - 0 Goiás
  United States - MLS Next Pro
Live
+
8:00pm
San Jose Earthquakes II 2 - 1 Tacoma Defiance
  United States - USL League Two
Live
6:00pm
New Mexico United II 3 - 1 Utah Avalanche
Live
6:00pm
Seacoast United Phantoms 3 - 1 Vermont Green
Live
6:00pm
Pathfinder 4 - 2 Black Rock
Live
7:00pm
Western Mass Pioneers 5 - 0 AC Connecticut
Live
7:00pm
Buffalo 5 - 3 Cleveland Force
Live
7:00pm
New Mexico United II vs Utah Avalanche
Live
7:30pm
West Chester United II 1 - 3 Ocean City Nor'easters
Live
8:00pm
AHFC Royals 1 - 0 Houston Sur
Live
10:00pm
Coachella 3 - 5 Ventura County Fusion
Live
10:00pm
Lane United 2 - 3 West Seattle Junction
Live
10:00pm
Tucson 1 - 3 Capo II
  Uruguay - Primera Division
Live
+
2:00pm
Rampla Juniors 1 - 1 Boston River
 
Algeria - Ligue 1 Algérie
 
Australia - NPL NSW
 
Brazil - Serie D
 
Brazil - Campeonato Roraimense
 
Brazil - Brasileiro Feminino
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Ecuador - Serie B
 
Germany - Oberliga
 
Niger - Super Ligue
 
Peru - Segunda División
 
Somalia - Somali First Division
 
Sweden - Svenska Cupen
 
United States - NPSL
 
United States - WPSL
 
United States - USL W League
 
Uruguay - Segunda División
 
World - Women's Friendly
 
World - Maurice Revello Tournament
 
World - Club Friendly

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Listings  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details.
Group stage

Group A
Jun 14, 3:00pm Germany vs Scotland
Jun 15, 9:00am Hungary vs Switzerland
Jun 19, 12:00pm Germany vs Hungary
Jun 19, 3:00pm Scotland vs Switzerland
Jun 23, 3:00pm Scotland vs Hungary
Jun 23, 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
Jun 15, 12:00pm Spain vs Croatia
Jun 15, 3:00pm Italy vs Albania
Jun 19, 9:00am Croatia vs Albania
Jun 20, 3:00pm Spain vs Italy
Jun 24, 3:00pm Albania vs Spain
Jun 24, 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
Jun 16, 12:00pm Slovenia vs Denmark
Jun 16, 3:00pm Serbia vs England
Jun 20, 9:00am Slovenia vs Serbia
Jun 20, 12:00pm Denmark vs England
Jun 25, 3:00pm Denmark vs Serbia
Jun 25, 3:00pm England vs Slovenia
Group D
Jun 16, 9:00am Poland vs Netherlands
Jun 17, 3:00pm Austria vs France
Jun 21, 12:00pm Poland vs Austria
Jun 21, 3:00pm Netherlands vs France
Jun 25, 12:00pm France vs Poland
Jun 25, 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
Jun 17, 9:00am Romania vs Ukraine
Jun 17, 12:00pm Belgium vs Slovakia
Jun 21, 9:00am Slovakia vs Ukraine
Jun 22, 3:00pm Belgium vs Romania
Jun 26, 12:00pm Slovakia vs Romania
Jun 26, 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
Jun 18, 12:00pm Turkey vs Georgia
Jun 18, 3:00pm Portugal vs Czech Republic
Jun 22, 9:00am Georgia vs Czech Republic
Jun 22, 12:00pm Turkey vs Portugal
Jun 26, 3:00pm Czech Republic vs Turkey
Jun 26, 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
Jun 29, 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
Jun 29, 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
Jun 30, 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
Jun 30, 3:00pm Cologne
1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
Jul 1, 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
Jul 1, 3:00pm Frankfurt
1st Group F vs 3rd Group A/B/C
Jul 2, 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
Jul 2, 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
Jul 5, 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
Jul 5, 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
Jul 6, 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
Jul 6, 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
Jul 9, 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
Jul 10, 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
Jul 14, 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Listings  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page.
Group stage

Group A
Jun 20, 8:00pm Atlanta, GA
Argentina vs Canada
Jun 21, 8:00pm Arlington TX
Peru vs Chile
Jun 25, 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
Jun 25, 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
Jun 29, 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
Jun 29, 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
Jun 22, 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador vs Venezuela
Jun 22, 9:00pm Houston, TX
Mexico vs Jamaica
Jun 26, 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
Jun 26, 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
Jun 30, 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
Jun 30, 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
Jun 23, 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
Jun 23, 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
Jun 27, 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
Jun 27, 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
Jul 1, 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
Jul 1, 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
Jun 24, 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
Jun 24, 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
Jun 28, 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
Jun 28, 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
Jul 2, 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
Jul 2, 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
Jul 4, 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
Jul 5, 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
Jul 6, 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
Jul 6, 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
Jul 9, 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
Jul 10, 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
Jul 13, 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
Jul 14, 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30