ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Wednesday Jun. 12

Jun 11

Wednesday, Jun. 12

Jun 13
  • Mon
    Jun 10
  • Tue
    Jun 11
  • Wed
    Jun 12
  • Thu
    Jun 13
  • Fri
    Jun 14
  • Sat
    Jun 15
  • Sun
    Jun 16
  •  
?  
  Friendly
Live
+
7:00pm
USA 1 - 1 Brazil
Live
+
8:30pm
Ecuador 3 - 1 Bolivia
  Argentina - Primera División
Live
+
4:00pm
Godoy Cruz 1 - 1 Rosario Central
Live
+
6:00pm
Argentinos Juniors 2 - 1 Central Córdoba SdE
Live
+
8:15pm
Gimnasia La Plata 2 - 1 Barracas Central
Live
+
8:15pm
Independiente 2 - 1 Banfield
  Argentina - Primera Nacional
Live
+
2:10pm
Gimnasia Jujuy 0 - 1 Chacarita Juniors
  Spain - Segunda Division
Live
+
3:00pm
Eibar 0 - 2 Real Oviedo
  United States - USL Championship
Live
+
8:00pm
Memphis 901 2 - 2 Rhode Island
  United States - MLS Next Pro
Live
+
7:00pm
Real Monarchs 5 - 1 Sporting Kansas City II
Live
+
7:00pm
Toronto II 1 - 3 New York City II
  United States - NISA
Live
+
7:00pm
Club De Lyon 2 - 3 Savannah Clovers
  United States - USL League Two
TBA
Virginia Marauders vs Charlottesville Blues
Postp.
Houston FC vs Brazos Valley
Live
6:00pm
West Virginia Alliance vs Charlotte Eagles
Live
6:00pm
Christos vs Patuxent
Postp.
Miami AC vs Pinellas County
Live
7:00pm
Toledo Villa 2 - 1 Fort Wayne
Live
7:00pm
Kalamazoo FC 5 - 0 South Bend Lions
Live
7:00pm
Hudson Valley Hammers 1 - 1 Westchester Flames
Live
7:00pm
Wake 2 - 3 North Carolina II
Live
7:00pm
North Carolina Fusion U23 2 - 2 SC United Bantams
Live
7:00pm
Blackwatch Rush 2 - 1 Boston City
Live
7:00pm
Real Central New Jersey 3 - 2 Lehigh Valley United
Live
7:00pm
Athens United vs Tennessee
Live
+
7:00pm
Cedar Stars Rush 1 - 1 Ironbound
Live
7:00pm
Brevard 1 - 4 The Villages
Live
7:00pm
Florida Elite vs Brooke House
Live
7:00pm
Nona vs Inter Gainesville
Postp.
Swan City vs Weston
Live
7:30pm
Sarasota Paradise 4 - 4 Tampa Bay United
Live
+
7:30pm
Long Island Rough Riders 2 - 0 Manhattan
Live
7:30pm
East Atlanta 2 - 2 Birmingham Legion II
Live
7:30pm
Virginia Marauders 0 - 2 Charlottesville Blues
Live
+
8:00pm
Louisiana Krewe 3 - 4 Blue Goose
Live
8:00pm
St. Charles 3 - 3 River Light
Live
+
8:00pm
Chicago City 0 - 2 Des Moines Menace
Live
8:00pm
Mississippi Brilla 0 - 1 Hattiesburg
Live
9:00pm
St. Croix 3 - 3 Bavarian United
Live
9:00pm
Project 51O 3 - 1 Davis Legacy
Live
9:00pm
SF Glens 2 - 0 Monterey Bay II
Live
+
10:00pm
Oly Town 1 - 0 United PDX
Live
10:00pm
Arizona Arsenal 2 - 0 Capo II
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Australia - NPL ACT
 
Brazil - Serie C
 
Brazil - Serie D
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Ecuador - Serie B
 
Finland - Veikkausliiga
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
Germany - Oberliga
 
Ghana - Ghana Premier League
 
Iceland - Mjólkurbikarinn
 
Japan - Emperor's Cup
 
Malaysia - Malaysia FA Cup
 
Netherlands - Derde Divisie
 
Netherlands - Tweede Divisie
 
Niger - Super Ligue
 
Nigeria - Nigerian Professional Football League
 
Norway - OBOS-ligaen
 
Peru - Segunda División
 
Romania - Liga III
 
Russia - FNL 2
 
Somalia - Somali First Division
 
South Africa - DStv Premiership
 
Sweden - Svenska Cupen
 
Sweden - Division 2
 
Sweden - Damallsvenskan
 
United States - NPSL
 
United States - USL W League
 
United States - WPSL
 
World - Maurice Revello Tournament
 
World - Women's Club Friendly

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Listings  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details.
Group stage

Group A
Jun 14, 3:00pm Germany vs Scotland
Jun 15, 9:00am Hungary vs Switzerland
Jun 19, 12:00pm Germany vs Hungary
Jun 19, 3:00pm Scotland vs Switzerland
Jun 23, 3:00pm Scotland vs Hungary
Jun 23, 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
Jun 15, 12:00pm Spain vs Croatia
Jun 15, 3:00pm Italy vs Albania
Jun 19, 9:00am Croatia vs Albania
Jun 20, 3:00pm Spain vs Italy
Jun 24, 3:00pm Albania vs Spain
Jun 24, 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
Jun 16, 12:00pm Slovenia vs Denmark
Jun 16, 3:00pm Serbia vs England
Jun 20, 9:00am Slovenia vs Serbia
Jun 20, 12:00pm Denmark vs England
Jun 25, 3:00pm Denmark vs Serbia
Jun 25, 3:00pm England vs Slovenia
Group D
Jun 16, 9:00am Poland vs Netherlands
Jun 17, 3:00pm Austria vs France
Jun 21, 12:00pm Poland vs Austria
Jun 21, 3:00pm Netherlands vs France
Jun 25, 12:00pm France vs Poland
Jun 25, 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
Jun 17, 9:00am Romania vs Ukraine
Jun 17, 12:00pm Belgium vs Slovakia
Jun 21, 9:00am Slovakia vs Ukraine
Jun 22, 3:00pm Belgium vs Romania
Jun 26, 12:00pm Slovakia vs Romania
Jun 26, 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
Jun 18, 12:00pm Turkey vs Georgia
Jun 18, 3:00pm Portugal vs Czech Republic
Jun 22, 9:00am Georgia vs Czech Republic
Jun 22, 12:00pm Turkey vs Portugal
Jun 26, 3:00pm Czech Republic vs Turkey
Jun 26, 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
Jun 29, 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
Jun 29, 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
Jun 30, 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
Jun 30, 3:00pm Cologne
1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
Jul 1, 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
Jul 1, 3:00pm Frankfurt
1st Group F vs 3rd Group A/B/C
Jul 2, 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
Jul 2, 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
Jul 5, 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
Jul 5, 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
Jul 6, 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
Jul 6, 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
Jul 9, 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
Jul 10, 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
Jul 14, 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Listings  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page.
Group stage

Group A
Jun 20, 8:00pm Atlanta, GA
Argentina vs Canada
Jun 21, 8:00pm Arlington TX
Peru vs Chile
Jun 25, 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
Jun 25, 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
Jun 29, 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
Jun 29, 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
Jun 22, 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador vs Venezuela
Jun 22, 9:00pm Houston, TX
Mexico vs Jamaica
Jun 26, 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
Jun 26, 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
Jun 30, 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
Jun 30, 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
Jun 23, 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
Jun 23, 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
Jun 27, 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
Jun 27, 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
Jul 1, 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
Jul 1, 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
Jun 24, 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
Jun 24, 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
Jun 28, 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
Jun 28, 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
Jul 2, 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
Jul 2, 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
Jul 4, 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
Jul 5, 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
Jul 6, 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
Jul 6, 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
Jul 9, 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
Jul 10, 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
Jul 13, 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
Jul 14, 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30